Detoks w naturze

 

 

 

Zaproszenie na programy Detoks w naturze

Odzyskaj zdrowie, energię i urodę

received_292451324701878

Życie to warsztat …tylko trzy słowa a tyle inspiracji.
Odczuwasz chroniczne zmęczenie? Często chorujesz? Twoja skóra jest szara i pozbawiona blasku?
To znak, że Twój organizm nie radzi sobie z życiem pod presją. Z każdą chwilą chłoniesz toksyny – oddychając skażonym powietrzem, korzystając z zanieczyszczonej wody, żyjąc w codziennym stresie.

Twój organizm nie jest w stanie pozbyć się tego samodzielnie.

CZAS NA DETOKS!

Zaplanuj czas dla swojego zdrowia i dobrostanu. Zaplanuj kilka dni dla Siebie w trakcie których skupisz się na potrzebach swojego organizmu, na potrzebach ciała i ducha. Będziesz mogła odpocząć i zregenerować siły blisko natury .

Wystarczy 9 dni (tak, tylko tyle!), by oczyścić i odkwasić organizm, dobrze dością życia!

Zapraszam Cię na Roztocze, na wyjątkowe 9 dni – w moim domu, w urokliwym Zwierzyńcu. To tu, obcując z czystą i piękną naturą, będziemy małymi krokami, w życzliwej atmosferze pracować nad Twoim dobrostanem w programie Detoks w naturze.

Program organizuję w wersji 9dniowej (od piątku wieczorem do niedzielnego obiadu) oraz także w wersji weekendowej 3dniowej (od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem).

W wersji weekendowej razem ze mną rozpoczniesz detoks organizmu i będziesz mogła go samodzielnie kontynuować w domu. Zobaczysz i poczujesz, że małe kroczki są równie skuteczne, jak wielkie działania. Uświadomisz sobie i poczujesz, że pracując nad ciałem harmonizujesz umysł i przepływ energii. Detoks w naturze oczyści twój organizm z toksyn. Dzięki aloesowi i diecie odkwaszającej poprawisz samopoczucie, kondycję skóry i całego organizmu, zwiększysz swoją odporność. Zregenerujesz siły i będziesz miał więcej energii.

Ten program to koktajl dla ciała, umysłu i ducha. Koktajl oczyszczająco-relaksująco-regenerujący serwowany w pięknym miejscu na Roztoczu.

Spędź kilka dni na łonie natury. Przypomnij sobie jak piękne są rzeczy naturalne i proste! Połącz cudowny wypoczynek ze świadomą pracą nad Sobą.
Podejmij wyzwanie, znajdź czas tylko dla siebie i wyrusz razem ze mną ku lepszemu samopoczuciu, zdrowiu, lepszej sylwetce.

Małgorzata Białasiewicz
Zapisy i więcej informacji tel. kom. 607 078 004

 

 

 

 

Dla kogo?

  • dla tych, co nie szukają masowych recept na indywidualne problemy
  • dla gotowych na zmiany
  • dla gotowych na zobaczenie swoich nowych, realnych możliwości
  • dla pracujących nad przywróceniem harmonii i równowagi w swoim życiu.

Co zyskasz?

  • zobaczysz, że małe kroki wykonywane codziennie są równie skuteczne jak wielkie działania
  • poczujesz, że zmieniając myślenie i własne przekonania wpływasz na swoje zdrowie fizyczne, że lepiej się czujesz
  • uświadomisz sobie, że pracując z ciałem harmonizujesz umysł i przepływ energii
  • dowiesz się i co ważniejsze, poczujesz, że praca nad Sobą wpływa na Ciebie, jakość Twojego życia i Twoich relacji
  • zobaczysz, że sprawy na które pozornie nie masz wpływu – realnie Ten wpływ jednak masz.

 

Ten program to koktajl dla ciała, umysłu i ducha. Koktajl oczyszczająco-relaksująco-regenerujący, serwowany w pięknym miejscu na Roztoczu.
Programy są organizowane od marca do października, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, indywidualnie, w parach i w grupach 8-12 osobowych. Mała grupa zapewnia kameralną atmosferę, pełną otwartości, dobrej integracji i pewności, że trenerzy oraz prowadzący będzie zawsze przy Tobie, gdy tego potrzebujesz. Więcej w zakładce Oferta.