Detoks w naturze

 

 

 

Zaproszenie na program Detoks w naturze

Odzyskaj WITALNOŚĆ

received_292451324701878

Życie to warsztat …tylko trzy słowa a tyle inspiracji.
Odczuwasz chroniczne zmęczenie? Często chorujesz? Brakuje Ci energii i siły do działania.
To znak, że Twój organizm nie radzi sobie z życiem pod presją. W codziennym biegu twój umysł i twoje ciało chłoną toksyny – żyjąc w stresie, kumulując negatywne emocje i przekonania, oddychając skażonym powietrzem, korzystając z zanieczyszczonej wody. Z czasem tracisz witalność i pogodę ducha.

Twój organizm – twój umysł i twoje ciało – nie są w stanie pozbyć się tego samodzielnie.

CZAS NA DETOKS!

Zaplanuj czas dla swojego zdrowia i dobrostanu. Zaplanuj kilka dni dla Siebie w trakcie których skupisz się na swoich potrzebach – potrzebach swojego organizmu, na potrzebach ciała i ducha. Będziesz mogła/mógł odpocząć i zregenerować siły blisko natury .

Wystarczy kilka dni, tydzień (tak, tylko tyle!), by dobrze „przewietrzyć” głowę, oczyścić umysł, zmienić perspektywę i spojrzenie na wiele rzeczy, a także oczyścić  i zregenerować cały organizm!

Zapraszam Cię na Roztocze, na wyjątkowy weekend lub tydzień – w moim domu, w urokliwym Zwierzyńcu (Dom z duszą w centrum Zwierzyńca). To tu, obcując z czystą i piękną naturą, będziemy codziennymi, małymi krokami, w życzliwej atmosferze pracować nad Twoim dobrostanem w programie Detoks w naturze.

Program organizuję w wersji tygodniowej lub weekendowej 3dniowej (od piątku do niedzieli wieczorem).

W wersji weekendowej razem ze mną rozpoczniesz detoks umysłu i ciała, rozpoczniesz odtruwanie umysłu i ciała, a potem po zapoznaniu się z prostymi narzędziami do pracy ze sobą będziesz mogła go samodzielnie kontynuować w domu.

Zobaczysz i poczujesz, że małe kroczki są równie skuteczne, jak wielkie działania. Uświadomisz sobie i poczujesz, że pracując nad ciałem harmonizujesz umysł i przepływ energii, a odtruwając umysł z negatywnych przekonań i emocji – uwalniasz swoje ciało, poszerzasz świadomość! Rozwijasz się, poszerzasz i wznosisz, stojąc jednocześnie mocnymi nogami i stopami na ziemi (dosłownie i w przenośni). Detoks w naturze to czas TYLKO dla Siebie, czas na uważne BYCIE w naturze, w bliskim kontakcie ze sobą i wszystkimi żywiołami, także w bliskim kontakcie ze mną. Czas w którym bardzo chętnie, uważnie i z radością będę Ci towarzyszyć.

Ten program to prawdziwy DETOKS W NATURZE i zarazem koktajl dla ciała, umysłu i ducha. Koktajl oczyszczająco-relaksująco-regenerujący serwowany w pięknym miejscu na Roztoczu.

Spędź kilka dni na łonie natury. Przypomnij sobie jak piękne są rzeczy naturalne i proste! Połącz cudowny wypoczynek ze świadomą pracą nad Sobą.
Podejmij wyzwanie, znajdź czas i wyrusz razem ze mną ku lepszemu życiu, samopoczuciu i zdrowiu.

Gosia Białasiewicz
Zapisy i więcej informacji tel. kom. 607 078 004

Integrując Ciało & Umysł & Ducha

Ciało ludzkie jest tylko witalnością, energią i duchem… Jeśli chcesz nauczyć się Wielkiej Drogi, to musisz znać wartość tych trzech skarbów„. – LU YEN

I choć od dawna wiem, że niczego w życiu nie muszę. To wiem, że warto odkryć w Sobie tą Prawdę i te trzy skarby. Najpierw odkryć a potem zintegrować w Sobie.

Właśnie tymi doświadczeniami, chcę się z Tobą dzielić w trakcie mojego programu DETOKS w naturze.

Dla kogo?

  • dla tych, co nie szukają masowych recept na indywidualne problemy
  • dla gotowych na zmiany
  • dla gotowych na zobaczenie swoich nowych, realnych możliwości
  • dla pracujących nad przywróceniem harmonii i równowagi w swoim życiu.

Co zyskasz?

  • zobaczysz, że małe kroki wykonywane codziennie są równie skuteczne jak wielkie działania
  • poczujesz, że zmieniając myślenie i własne przekonania wpływasz na swoje zdrowie fizyczne, że lepiej się czujesz
  • uświadomisz sobie, że pracując z ciałem harmonizujesz umysł i przepływ energii
  • dowiesz się i co ważniejsze, poczujesz, że praca nad Sobą wpływa na Ciebie, jakość Twojego życia i Twoich relacji
  • zobaczysz, że sprawy na które pozornie nie masz wpływu – realnie Ten wpływ jednak masz.

Ten program pomoże Ci odzyskać twoją WITALNOŚĆ. To zdrowy, zielony koktajl dla ciała, umysłu i ducha. Koktajl oczyszczająco-relaksująco-regenerujący, serwowany w pięknym miejscu na Roztoczu.
Program organizuję wiosną od marca do maja i jesienią od września do listopada, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, indywidualnie lub w kameralnej 2, 4osobowej grupie. Mała grupa zapewnia kameralną atmosferę, uważną obecność, pełną otwartości i dobrej integracji, a także pewność, że będę przy Tobie, gdy tego indywidualnie potrzebujesz. Więcej na temat programu w zakładce Oferta