Ciało & natura

Ciało i natura 3

Harmonia, Relaks,Zdrowie
Weekend z ciałem & naturą

Hej, hej Kochani💖
Zapraszam Was do Zwierzyńca. Mamy wiosnę, maj na razie, trochę zimny, ale za to zielony. Wszystko wokół kwitnie i budzi się do życia.

Uwielbiam ten czas! Jego zapach! Zapach długich dni i ciepłych wieczorów.

Zapraszam Was do mojej przestrzeni Bycia, w moim Zielonym Domu. Do przestrzeni uważnej obecności,  na weekend z ciałem i naturą. Zapraszam na Spotkanie ze Sobą Samą – poprzez KONTAKT ze swoim sercem i swoim ciałem oraz na spotkanie ze mną – żywą Obecnością światła i miłości Źródła. W tym spotkaniu z wielką radością będę Ci towarzyszyć. J

Jeśli czujesz, że to Cię woła, że chciałabyś tego doświadczyć, że to dobry dla Ciebie moment, zapraszam do rezerwacji pobytu w maju i czerwcu.

Rezerwacje pobytu i więcej informacji pod tel. 607 078 004

FB_IMG_1531632101386
Zwierzyniec jest rajem dla osób szukających ciszy i spokoju oraz odpoczynku na łonie natury z dala od masowej turystyki.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz odpoczynku, relaksu i trochę czasu tylko dla Siebie zapraszam Cię do przestrzeni mojego domu, stworzonej dla relaksu i rozwoju. Ten dom, ta przestrzeń to „przystań dla dusz” pełna światła i ciepła. Przestrzeń żywej Obecności ducha i ciała, Razem.

Więcej informacji o przestrzeni mojego domu (zdjęcia i opis) znajdziesz także na portalu Airbnb w ofercie „Dom z duszą w centrum Zwierzyńca).

🌞🍃🌷 Ciało & natura 🌷🍃🌞

Kobieta powinna szukać własnej duszy, własnego potencjału i rozwijać go.Czeka ją wówczas wspaniała przyszłość.
🌷🌸🌷🌸🌷🌸🌷🌸🌷🌸🌷🌸🌷Osho

„Ciało & natura” to weekendowy program dla kobiet!

Zapraszam na spotkanie ze mną i sobą samą – w przestrzeni pełnej ciepła, czułości, uważności i miłości. Tu jest i będzie błogo, kobieco, zmysłowo, naturalnie, z dbałością o siebie, z akceptacją wszystkiego co jest i pojawi się w tej pięknej przestrzeni serca i ducha. Przestrzeni OBECNOŚCI w której nic specjalnie, wymyślnego nie trzeba robić, aby doświadczyć i poczuć cudownych rzeczy! To jest naprawdę bardzo proste. Jest lub nie ma. A jak jest to po prostu emanuje!!!

We wszystkim ogromnym wsparciem będzie dla nas natura Roztocza. Zwierzyniec to miejsce mocy położone w centrum Roztoczańskiego Parku Narodowego.

lomi_04

💖😀🌷 Harmonia & Relaks & Zdrowie 🌷😀💖

Weekend w Zwierzyńcu z programem „Ciało & natura” czyli czas odpoczynku, relaksu i świadomej pracy z ciałem w naturze Roztocza, to jak najlepszy prezent dla Siebie.

Pobyt trwa od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem. Program, który przygotowałam to trochę teoretycznych wskazówek z zakresu duchowości ciała, świadomej pracy z ciałem i oddechem oraz dużo, dużo praktyki.

W czasie całego pobytu mam dla Ciebie proste, naturalne rzeczy:

– poranną praktykę relaksacyjną (poranne rytuały, ruch na świeżym powietrzu, ćwiczenia rozciągające na macie, świadomy oddech)
– oddech z intencją, medytacje (odtruwanie umysłu, oczyszczenie energii życiowej)
– muzykoterapia
– aromaterapia
– rytuał Lomi Lomi Nui (1,5-2 godziny hawajskiego masażu)

– sesję indywidualną (rozmowę, jeśli chciałabyś dodatkowego wsparcia)

Ćwiczenia składają się z:

– porannych rytuałów: bose stopy, uziemienie głowy, ruch na świeżym powietrzu, oddech z intencją, terapia lasem
– zestawu rozciągających ćwiczeń na macie w przestrzeni domu lub na świeżym powietrzu, w zależności od aury
– medytacji & technik oddechowych połączonych z uważną obecnością nakierowaną na odczuwanie ciała w tu i teraz
– relaksu przy specjalnie dobranej muzyce i aromaterapii.

Subtelna muzyka ma niezwykłą siłę oddziaływania i pogłębia odczuwanie piękna i harmonii w życiu. Muzykoterapia i aromaterapia to ważne elementy mojej pracy z ciałem, które działają na bardzo subtelnych poziomach.

Te ćwiczenia są dla każdego, zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych – dostosowuje je na bieżąco do potrzeb osób ćwiczących ze mną. Kiedy pracujemy nad sobą, mając wewnętrzne otwarcie, chęci i postanowienie zmiany – to zaczyna się dziać! Ćwicząc czujesz przypływ energii. Czasami są to delikatne fale, a czasami burzliwe – jedne i drugie, transformują nas i nasze życie.

Kluczowym elementem tego programu jest doświadczenie rytuału Lomi Lomi Nui – hawajskiej, prastarej sztuki pracy z ciałem. Ten masaż zbliża człowieka do swojej naturalnej harmonii (ciała, umysłu i ducha), dobrego ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia, budzi w ciele siły do SAMOUZDRAWIANIA. Masaż wykonuję w gabinecie mojego domu – w przestrzeni pełnej akceptacji, życzliwości, zaufania i miłości.

Elementem wspierającym – jeśli poczujesz taką potrzebę – jest sesja indywidualna, godzinne spotkanie ze mną, przestrzeń uważnej obecności.
Którego celem jest wysłuchanie Ciebie i porozmawianie o tym, co czujesz i o tym jak możesz skutecznie poradzić sobie z różnymi wyzwaniami obecnymi, w tym momencie, w Twoim życiu.
Dzięki temu uświadomisz sobie, że tak naprawdę sami mamy najważniejszy i największy wpływ na to, jak żyjemy I jak czujemy się w życiu.

Weekend w Zwierzyńcu z programem  „Ciało & natura” to szansa na prawdziwy, bliski, głęboki kontakt ze sobą samą, swoim wnętrzem – i ze mną w sercu Roztocza.

Wybierając się na weekend do Zwierzyńca doświadczysz:

– magii uważnej obecności

– magii świadomego oddechu

– uwolnienia ciała od napięć

– harmonii i relaksu w bliskim kontakcie z naturą

– oczyszczenia całego organizmu

-podwyższonego poziomu energii

– dotlenienia całego organizmu

– głębokiego odprężenia

– wyciszenia umysłu

– rozciągnięcia i uelastycznienia całego ciała

– wyjątkowego rytuału Lomi Lomi Nui – ten rytuał pokazuje, że możemy poprzez ciało odzyskać kontakt z naszym duchem, możemy myślenie zamienić na ODCZUWANIE

– spokoju serca i pogody ducha

– czystego umysłu i lekkości ciała

– radości życia!!!

Weekend Ciało&Natura dedykowany jest dla tych, którzy potrzebują:

– nawiązać głębszy kontakt ze sobą, swoim sercem i swoim ciałem lub pogłębić ten kontakt

– rozluźnienia na poziomie fizycznym i psychicznym

– zamienić myślenie na odczuwanie, kim w istocie jesteś?
– nauczyć się głębiej oddychać
– odnaleźć harmonię i wewnętrzny spokój, codzienną radość i lekkość
– złapać równowagę
– odkryć swoje nowe możliwości (poprzez pracę z ciałem)
– odzyskać wolę i moc

Koszt weekendowego pobytu to: 550,00 złotych/osobę

Cena zawiera:

– 2 noclegi (w pokoju dwuosobowym lub jedno-osobowym z oddzielną łazienką, z dostępem do kuchni)
– 1 Rytuał Lomi Lomi
– poranne ćwiczenia na macie, rytuały i praktyki relaksacyjno-oddechowe(ok. 45-60 minut)

Sesja indywidualna, jeśli będziesz jej potrzebowała w trakcie pobytu jest płatna oddzielnie.

Wyżywienie we własnym zakresie lub z dodatkową opłatą na zamówienie (także z posiłkami wegetariańskimi lu z detoksem sokowym).

Wybierz dogodny dla Ciebie czas, zadzwoń i zarezerwuj termin weekendu.

Oferta jest aktualna w dowolnym terminie, obowiązuje jednak rezerwacja na tydzień przed terminem przyjazdu.

Potwierdzeniem tej rezerwacji jest zadatek w wysokości 300 złotych przelany na konto 24 1050 1953 1000 0092 4363 9474 w tytule „Ciało & natura”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub chcesz zarezerwować termin na weekend w Zwierzyńcu z programem „Ciało & natura” skontaktuj się ze mną.

Zgłoszenia i rezerwacja terminu tel. 607 078 004

Email:gosia.bialasiewicz@gmail.com