Ciało & natura

Ciało i natura 3

Harmonia, Relaks,Zdrowie
Weekend z ciałem & naturą

Hej, hej Kochani💖
Zapraszam Was do Zwierzyńca we wrześniu i październiku. Mamy piękny sierpień, ale w powietrzu już czuć złotą jesień. Kwitnie nawłoć, dojrzewają winogrona dni są wyraźnie krótsze. Jesień jest cudna na Roztoczu, mieni się złoto-pomarańczowo-żółto-czerwonymi kolorami.

Uwielbiam ten czas! Jego zapach! Zapach grzybów w lesie i wieczorów przy ogniu w kominku.

Zapraszam Was do mojej przestrzeni Bycia, w naszym Zielonym Domu. Do przestrzeni uważnej obecności,  na weekend z ciałem i naturą. Zapraszam na Spotkanie ze Sobą Samą – poprzez KONTAKT ze swoim sercem i swoim ciałem oraz na spotkanie z żywą Obecnością światła i miłości Źródła. W tym spotkaniu z wielką radością będę Ci towarzyszyć. Mogę transformować i transformuję w Sobie i w Innych wszystko, co nie jest czystą miłością.

Jeśli czujesz, że to Cię woła, że chciałabyś tego doświadczyć, że to dobry dla Ciebie moment, zapraszam do rezerwacji pobytu. Więcej informacji pod tel. 607 078 004

FB_IMG_1531632101386
Zwierzyniec jest rajem dla osób szukających ciszy i spokoju oraz odpoczynku na łonie natury z dala od masowej turystyki.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz odpoczynku, relaksu i trochę czasu tylko dla Siebie zapraszam Cię do przestrzeni mojego domu, stworzonej dla relaksu i rozwoju. Ten dom, ta przestrzeń to „przystań dla dusz” pełna światła i ciepła. Przestrzeń żywej Obecności ducha i ciała, Razem.

Więcej informacji o przestrzeni mojego domu (zdjęcia i opis) znajdziesz także na portalu Airbnb w ofercie „Dom z duszą w centrum Zwierzyńca).

🌞🍃🌷 Ciało & natura 🌷🍃🌞

Kobieta powinna szukać własnej duszy, własnego potencjału i rozwijać go.Czeka ją wówczas wspaniała przyszłość.
🌷🌸🌷🌸🌷🌸🌷🌸🌷🌸🌷🌸🌷Osho

„Ciało & natura” to weekendowy program dla kobiet!

Zapraszam na spotkanie ze mną i sobą samą – w przestrzeni pełnej ciepła, czułości, uważności i miłości. Tu jest i będzie błogo, kobieco, zmysłowo, naturalnie, z dbałością o siebie, z akceptacją wszystkiego co jest i pojawi się w tej pięknej przestrzeni serca i ducha. Przestrzeni OBECNOŚCI w której nic specjalnie, wymyślnego nie trzeba robić, aby doświadczyć i POCZUĆ cudownych rzeczy! To jest naprawdę bardzo proste. Chodzi o ODCZUWANIE.

We wszystkim ogromnym wsparciem będzie dla nas natura Roztocza. Zwierzyniec to miejsce mocy położone w centrum Roztoczańskiego Parku Narodowego.

lomi_04

💖😀🌷 Harmonia & Relaks & Zdrowie 🌷😀💖

Weekend w Zwierzyńcu z programem „Ciało & natura” czyli czas odpoczynku, relaksu i świadomej pracy z ciałem w naturze Roztocza, to jak najlepszy prezent dla Siebie.

Pobyt trwa od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem. Program, który przygotowałam to trochę teoretycznych wskazówek z zakresu duchowości ciała, świadomej pracy z ciałem i oddechem oraz dużo, dużo praktyki.

W czasie całego pobytu mam dla Ciebie proste, naturalne rzeczy:

– poranną praktykę relaksacyjną (poranne rytuały, ruch na świeżym powietrzu, ćwiczenia rozciągające na macie, świadomy oddech)
– oddech z intencją, medytacje (odtruwanie umysłu, oczyszczenie energii życiowej)
– muzykoterapia
– aromaterapia
– rytuał Lomi Lomi Nui (1,5-2 godziny hawajskiego masażu)

– sesję indywidualną (rozmowę, jeśli chciałabyś dodatkowego wsparcia)

Ćwiczenia składają się z:

– porannych rytuałów: bose stopy, uziemienie głowy, ruch na świeżym powietrzu, oddech z intencją, terapia lasem
– zestawu rozciągających ćwiczeń na macie w przestrzeni domu lub na świeżym powietrzu, w zależności od aury
– medytacji & technik oddechowych połączonych z uważną obecnością nakierowaną na odczuwanie ciała w tu i teraz
– relaksu przy specjalnie dobranej muzyce i aromaterapii.

Subtelna muzyka ma niezwykłą siłę oddziaływania i pogłębia odczuwanie piękna i harmonii w życiu. Muzykoterapia i aromaterapia to ważne elementy mojej pracy z ciałem, które działają na bardzo subtelnych poziomach.

Te ćwiczenia są dla każdego, zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych – dostosowuje je na bieżąco do potrzeb osób ćwiczących ze mną. Kiedy pracujemy nad sobą, mając wewnętrzne otwarcie, chęci i postanowienie zmiany – to zaczyna się dziać! Ćwicząc czujesz przypływ energii. Czasami są to delikatne fale, a czasami burzliwe – jedne i drugie, transformują nas i nasze życie.

Kluczowym elementem tego programu jest doświadczenie rytuału Lomi Lomi Nui – hawajskiej, prastarej sztuki pracy z ciałem. Ten masaż zbliża człowieka do swojej naturalnej harmonii (ciała, umysłu i ducha), dobrego ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia, budzi w ciele siły do SAMOUZDRAWIANIA. Masaż wykonuję w gabinecie mojego domu – w przestrzeni pełnej akceptacji, życzliwości, zaufania i miłości.

Elementem wspierającym – jeśli poczujesz taką potrzebę – jest sesja indywidualna, godzinne spotkanie ze mną, przestrzeń uważnej obecności.
Którego celem jest wysłuchanie Ciebie i porozmawianie o tym, co czujesz i o tym jak możesz skutecznie poradzić sobie z różnymi wyzwaniami obecnymi, w tym momencie, w Twoim życiu.
Dzięki temu uświadomisz sobie, że tak naprawdę sami mamy najważniejszy i największy wpływ na to, jak żyjemy I jak czujemy się w życiu.

Weekend w Zwierzyńcu z programem  „Ciało & natura” to szansa na prawdziwy, bliski, głęboki kontakt ze sobą samą, swoim wnętrzem – i ze mną w sercu Roztocza.

Wybierając się na weekend do Zwierzyńca doświadczysz:

– magii uważnej obecności

– magii świadomego oddechu

– uwolnienia ciała od napięć

– harmonii i relaksu w bliskim kontakcie z naturą

– oczyszczenia całego organizmu

-podwyższonego poziomu energii

– dotlenienia całego organizmu

– głębokiego odprężenia

– wyciszenia umysłu

– rozciągnięcia i uelastycznienia całego ciała

– wyjątkowego rytuału Lomi Lomi Nui – ten rytuał pokazuje, że możemy poprzez ciało odzyskać kontakt z naszym duchem, możemy myślenie zamienić na ODCZUWANIE

– spokoju serca i pogody ducha

– czystego umysłu i lekkości ciała

– radości życia!!!

Weekend Ciało&Natura dedykowany jest dla tych, którzy potrzebują:

– nawiązać głębszy kontakt ze sobą, swoim sercem i swoim ciałem lub pogłębić ten kontakt

– rozluźnienia na poziomie fizycznym i psychicznym

– zamienić myślenie na odczuwanie, kim w istocie jesteś?
– nauczyć się głębiej oddychać
– odnaleźć harmonię i wewnętrzny spokój, codzienną radość i lekkość
– złapać równowagę
– odkryć swoje nowe możliwości (poprzez pracę z ciałem)
– odzyskać wolę i moc

Koszt weekendowego pobytu to: 550,00 złotych/osobę

Cena zawiera:

– 2 noclegi (w pokoju dwuosobowym lub jedno-osobowym z oddzielną łazienką, z dostępem do kuchni)
– 1 Rytuał Lomi Lomi
– poranne ćwiczenia na macie, rytuały i praktyki relaksacyjno-oddechowe(ok. 45-60 minut)

Sesja indywidualna, jeśli będziesz jej potrzebowała w trakcie pobytu jest płatna oddzielnie.

Wyżywienie we własnym zakresie lub z dodatkową opłatą na zamówienie (także z posiłkami wegetariańskimi lu z detoksem sokowym).

Wybierz dogodny dla Ciebie czas, zadzwoń i zarezerwuj termin weekendu.

Oferta jest aktualna w dowolnym terminie, obowiązuje jednak rezerwacja na tydzień przed terminem przyjazdu.

Potwierdzeniem tej rezerwacji jest zadatek w wysokości 300 złotych przelany na konto 24 1050 1953 1000 0092 4363 9474 w tytule „Ciało & natura”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub chcesz zarezerwować termin na weekend w Zwierzyńcu z programem „Ciało & natura” skontaktuj się ze mną.

Zgłoszenia i rezerwacja terminu tel. 607 078 004

Email:gosia.bialasiewicz@gmail.com