O mnie

received_292451324701878Żywa inspiracja

Z pasją i miłością inspiruję do rozwoju i świadomego tworzenia swojego życia. Po to, aby być prawdziwym, być w pełni sobą i cieszyć się życiem.


Nic nie dzieje się przypadkiem. Życie pisze najlepsze scenariusze. Podsuwa pomysły na to, co możemy robić dla siebie i innych. Wystarczy to dostrzec i współpracować.

Pomysł na firmę, gabinet masażu Lomi Lomi Nui oraz na organizację programów zdrowotnych na Roztoczu to suma moich zawodowych i osobistych doświadczeń. Projekt narodził się z chęci i pasji do rozwoju, potrzeby dbania o zdrowie i… miłości do miejsca.

W natłoku codziennych zadań, żyjemy w wiecznym pośpiechu i stresie często w mniejszym lub większym stopniu zapominając o swoim zdrowiu i samopoczuciu. Pogoń za nowymi celami sprawia że tracimy świadomość tego, co oznacza prawdziwie zadbać o siebie. To paradoks, nie jedyny w życiu.

Dlatego chcę dzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniami zdobytymi na mojej drodze holistycznego rozwoju osobistego. Być dla tych, którzy są na to otwarci i gotowi – wsparciem i żywą inspiracją. 

Parę słów na dobry początek

Pamiętaj, że wiele zależy od nastawienia, zacznij więc od zbudowania dobrego kontaktu ze sobą. I zrób coś dobrego dla Siebie.

Zrób coś co sprawi, że naprawdę dobrze się poczujesz.

Zacznij postrzegać się jako całość, gdzie każdy z elementów (umysł, ciało, duch) jest równie ważny, podobnie jak ich integracja i koherencja. Uważność, autorefleksja i umiejętność słuchania siebie i innych są niezwykle istotne. Przekonaj się do codziennej medytacji. Wczuj się w swoją wewnętrzną przestrzeń by zauważyć i rozumieć, co jest dla Ciebie dobre i zdrowe – a co takie nie jest. Nie chodzi tylko o sposób odżywiania, który jest potrzebny naszemu ciału, ale także o zdrowe emocje i budujące pozytywne myśli, które pozwolą zadbać o duszę.

Żyjemy w czasach, w których liczy się autentyczność i wiarygodność. Prawdziwa wewnętrzna zmiana. Chcę inspirować innych, aby doświadczali życia, aby byli otwarci na nowe doświadczenia, aby praktykowali proste naturalne techniki relaksacji i pracy z ciałem. Kontakt ze Sobą Samym, poprzez ODCZUWANIE, kontakt z naturą, z oddechem i przede wszystkim swoim ciałem. Bo ciało to najprawdziwszy Przyjaciel. Ciało nigdy nie kłamie.

Ciało fizyczne ma w sobie nadzwyczajną mądrość. Gdy Twój umysł nie ma pojęcia, jaka decyzja byłaby najlepsza w danym momencie, ciało zawsze to wie. Zatrzymaj się na chwilę, oddychaj głęboko – czuj swoje ciało. Ono w bardzo prawdziwy i bezpośredni sposób czuje harmonię – lub jej brak.

Spokój, radość, bliskość, pogodę ducha i wewnętrzną równowagę znajdziesz oczywiście w Sobie, lecz także pośród ludzi, którzy mają ją w sobie. Możemy dać innym tylko to, co sami mamy, cała reszta jest tylko mniej znaczącą teorią.

Gosia Białasiewicz