O mnie

received_292451324701878Żywa inspiracja

Z pasją i miłością inspiruję do rozwoju i świadomego tworzenia swojego życia. Po to, aby BYĆ prawdziwym, być w pełni sobą i cieszyć się życiem. Nic nie dzieje się przypadkiem. Życie pisze najlepsze scenariusze. Podsuwa pomysły na to, co możemy robić dla siebie i innych. Wystarczy to dostrzec i współpracować, wystarczy płynąć z życiem.

Pomysł na firmę, gabinet masażu Lomi Lomi Nui oraz na organizację na Roztoczu, w Zwierzyńcu programów relaksująco-zdrowotnych, które w prosty sposób wspierają Innych w ich transformacji i odkrywaniu Prawdy Ich serc – to suma moich życiowych: zawodowych i osobistych doświadczeń. Dzisiaj już nic nie muszę, a wszystko mogę. Mogę i chcę się też dzielić z Innymi Sobą, po prostu. Dzisiaj wiem kim jestem i dokąd zmierzam. Projekt narodził się z chęci i pasji do rozwoju, potrzeby dbania o zdrowie i… miłości do Siebie, Innych także miłości do miejsca. Życie było i jest moim najlepszym nauczycielem …a Miłość jest moją Wielką Inspiracją, Moją Ścieżką.

Chcę dzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniami zdobytymi na mojej drodze holistycznego rozwoju osobistego. BYĆ dla tych, którzy są na to otwarci i gotowi – wsparciem i żywą inspiracją. Dla tych Jestem, bo wtedy i TYLKO wtedy, kiedy będziesz gotowa/gotowy zmienić swoje życie, ja mogę Ci pomóc. To kwestia Twojej gotowości i otwartości, Twojej wewnętrznej decyzji. I dobrze jest, aby to było dla Nas całkiem jasne.

Parę słów na dobry początek

Pamiętaj, że wiele zależy od nastawienia, zacznij więc od zbudowania dobrego kontaktu ze sobą. I zrób coś dobrego dla Siebie. Zrób coś co pozwoli Ci na to ważne boskie POŁĄCZENIE ze Sobą Samym, z tym Kim jesteś w swojej najgłębszej Istocie. To ważne, tak naprawdę kluczowe.

Zrób coś co sprawi, że naprawdę dobrze się poczujesz.

Zacznij postrzegać się jako boską całość, gdzie każdy z elementów (ciało, serce, dusza i umysł) jest równie ważny, podobnie jak ich integracja, harmonijne współistnienie. Umysł jest ważny, lecz nie najważniejszy. Najważniejsze jest Twoje centrum istnienia, Twoje otwarte, krystalicznie czyste serce i najważniejsza jest twoja dusza, twoje duchowe światło, twój wewnętrzny ciepły, żywy płomień. To jest najważniejsze! To jest ten największy skarb jakim jesteś. To w sobie odkrywasz i tego powinieneś nauczyć się chronić.To jest Twoja prawdziwa MOC istnienia. Światło i czysta miłość Źródła która nie tylko przez Ciebie płynie – którą Jesteś.

Uważność, autorefleksja i umiejętność słuchania siebie i innych są niezwykle istotne. Przekonaj się do codziennej cichej uważności, cichej obecności, to najprostsza, najszczersza medytacja ze sobą samym. Uczy uważności, uczy uważnego słuchania tego pięknego, subtelnego głosu w Tobie… nie tego pod presją, czyli z głowy …lecz tego subtelnego łagodnego, ciepłego i spokojnego prosto z serca.  Wczuj się w swoją wewnętrzną przestrzeń by zauważyć i rozumieć, co jest dla Ciebie dobre i zdrowe – a co takie nie jest. Nie chodzi tylko o sposób odżywiania, który jest potrzebny naszemu ciału, ale także o zdrowe emocje i budujące pozytywne myśli, które pozwolą zadbać o duszę.

Żyjemy w czasach, w których liczy się autentyczność i wiarygodność. Liczy się PRAWDA. Prawdziwa wewnętrzna zmiana. Chcę inspirować innych, aby doświadczali życia, aby byli otwarci na nowe doświadczenia, aby praktykowali proste naturalne techniki relaksacji i pracy z ciałem. Kontakt ze Sobą Samym, poprzez ODCZUWANIE, kontakt z naturą, z oddechem i przede wszystkim swoim ciałem. Bo ciało to najprawdziwszy Przyjaciel. Ciało nigdy nie kłamie i nigdy Nami nie manipuluje.

Ciało fizyczne ma w sobie nadzwyczajną mądrość. Gdy Twój umysł nie ma pojęcia, jaka decyzja byłaby najlepsza w danym momencie, ciało zawsze to wie. Zatrzymaj się na chwilę, oddychaj głęboko – czuj swoje ciało. Ono w bardzo prawdziwy i bezpośredni sposób czuje harmonię – lub jej brak.

Spokój, radość, bliskość, pogodę ducha i wewnętrzną równowagę znajdziesz oczywiście w Sobie, lecz także pośród ludzi, którzy mają ją w sobie. Możemy dać innym tylko to, co sami mamy, cała reszta jest tylko mniej znaczącą teorią …i tylko gadaniem.

Gosia Białasiewicz