Lomi Lomi Nui

Rytuał Lomi Lomi Nui to moja pasja.

Najważniejszym aspektem miłości – jest dla mnie bycie w miłości. Nie dawanie, nie przyjmowanie – tylko proste BYCIE i uważna obecność (świadoma obecność). Rytuał Lomi Lomi Nui – uczy mnie, jak po prostu być w tym stanie, który określamy miłością. Jak utrzymywać i stabilizować w sobie światło – i dzięki temu płynąć przez życie z lekkością, radością i miłością.

Lomi to oddech i przepływ. To wyjątkowe doświadczenie, to dotyk – pełen ciepła, czułości, życzliwości, miłości i uważności.  Dotyk, który niesie ulgę w bólu, neutralizuje stres i napięcia, zaspakaja potrzeby ciała i ducha. Lomi to coś więcej niż masaż to przestrzeń pełna akceptacji, zaufania i bezpieczeństwa. To rytuał pełen życzliwości i szacunku do ciała osoby masowanej – ciała, które jest świątynią ducha.

Lomi Lomi Nui to  hawajska prastara sztuka świadomej pracy z ciałem, która przywraca naszą naturalną harmonię ciała, umysłu i ducha. Ten rytuał to praca nie tylko z ciałem, ale także z duchowymi aspektami nazywanymi przez Hawajczyków KINO MANA. Ten masaż działa na poziomie energetycznym – budzi w ciele siłę do SAMOUZDRAWIANIA.

Według Hawajczyków w zdrowym ciele energia swobodnie płynie, a to jest gwarancją naszego zdrowia, wewnętrznej równowagi i dobrego samopoczucia.
Ten masaż harmonizuje całe ciało, oczyszcza energię i jej przepływ. Bardzo głęboko relaksuje, podnosi nasze duchowe wibracje, rozświetla od środka nasze ciała subtelne. Jest to niezwykłe spotkanie, połączenie i przepływ energii na głębokich poziomach. Lomi  tworzy bezpieczną przestrzeń pełną miłości do odczuwania i odkrywania siebie.

Rytuał wykonywany jest przy użyciu naturalnych olejów z dodatkiem nuty naturalnych olejków eterycznych. Trwa 1,5-2 godzin. Masowane jest całe ciało (bez części intymnych).

Masaż wykonuję przedramionami i dłońmi w rytm hawajskiej muzyki, w dużej płynności ruchów wykonywanych wokół stołu. To niesie niezwykłe uczucie ukołysania, przytulenia, wyciszenia, ukojenia duszy i ciała. W czasie masażu cała moja uwaga skoncentrowana  jest na masowanej części ciała, bo jak mówią Hawajczycy – „tam gdzie energia podąża za uwagą dochodzi do uzdrowienia”.

Decydując się na rytuał Lomi Lomi Nui dajesz sobie:

– stan głębokiego relaksu

– głębokie odprężenie

– uwolnienie istniejących obaw i lęków

– neutralizację stresu

– ulgę w dolegliwościach

– złagodzenie bólu fizycznego i duchowego

– oczyszczenie i uwolnienie z wewnętrznych blokad i napięć

– harmonię energetyczną

– otwartość do świata i ludzi

– moc i radość życia

– wewnętrzny spokój i błogość

– regenerację i doenergetyzowanie

– poprawę krążenia krwi i limfy

 

Lomi Lomi Nui jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz:

– zaopiekować się Sobą w pełni, swoim ciałem i duchem

– zneutralizować stres, ból fizyczny i psychiczny

– głębokiego odprężenia i relaksu

–  głębszego odczuwania siebie i swojego ciała

– doenergetyzowania całego organizmu

-wsparcia w uwalnianiu wewnętrznych napięć i blokad

–  przywrócić harmonię w połączonych przestrzeniach ciała, emocji i umysłu.

 

Czym może być ten masaż dla Ciebie?

To najlepszy prezent jaki możesz zrobić sobie lub komuś bliskiemu. Twoje ciało będzie Ci wdzięczne, Twoja psychika odpocznie, zrelaksujesz się i odprężysz.

Jeśli chcesz zwolnić i doświadczyć głębokiego relaksu w ciepłej przestrzeni, wypełnionej zapachami olejków eterycznych i światłem świec, zapraszam.

Jeśli chcesz zapisać się na sesję masażu Lomi Lomi Nui, skontaktuj się ze mną.

Masuję w gabinecie w Zwierzyńcu, na ul. 2 Lutego 14.

W Warszawie bywam regularnie, w każdym miesiącu przez kilka dni. Masuję w „Dobrym miejscu” w gabinecie na Żoliborzu, Aleja Wojska Polskiego 42/7

W sierpniu jestem od 22 do 26 sierpnia. Sesje w czwartek, sobotę i niedziele w godzinach 15:00, 17:30 lub 20:00.

W piątek 23 sierpnia sesja o 9:00 lub o 12:00.

Zapisy tel. 607 078 004

Email: gosia.bialasiewicz@gma

 

 

  • kwiatki

Inny niż wszystkie

To, co wyróżnia ten masaż od wielu innych, to wyjątkowe podejście. Wykonuje się go w duchu Aloha, to znaczy z radością, życzliwością i uznaniem dla osoby leżącej na stole. W czasie masażu cała uwaga i koncentracja masażysty skupiona jest na masowanej części ciała, bo jak mówią Hawajczycy – „tam gdzie energia podąża za uwagą dochodzi do uzdrowienia”.

Jedną z największych zalet masażu Lomi Lomi Nui jest jego działanie harmonizujące – po osiągnięciu stanu głębokiego relaksu w twoje ciało wstępuję nowa energia i poczucie wewnętrznej równowagi. A gdy to się dokona wszystko jest łatwiejsze. Będąc silnym fizycznie i psychicznie nie ma góry której nie można by przeskoczyć!

Jeśli chcesz zrobić komuś prezent i zaprosić go na masaż – otrzymasz ode mnie Upominkowy Voucher.

BIAŁASIEWICZ voucher