Sesje indywidualne

FB_IMG_1542350898873

Sesja indywidualna to wsparcie w Twoim procesie zmiany i rozwoju osobistego.

Spotkanie to jest przestrzenią uważnej obecności, pełną akceptacji, życzliwości i bezpieczeństwa dla wszystkiego co pojawia się, w trakcie naszej rozmowy, o tym, co czujesz i o tym, z jakimi wyzwaniami chcesz aktualnie poradzić sobie w życiu.

W natłoku codziennych zadań, żyjemy w wiecznym pośpiechu i stresie często w mniejszym lub większym stopniu zapominając o swoim zdrowiu i samopoczuciu. Pogoń za nowymi celami sprawia, że tracimy świadomość tego, co oznacza prawdziwie zadbać o siebie. Gubimy kontakt ze sobą i tym co odczuwamy.

Dlatego w trakcie tych indywidualnych spotkań skoncentrujemy się na tym, co czujesz. Na odczuwaniu. Podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem zdobytym, w tym aspekcie, na mojej drodze holistycznego rozwoju osobistego.

W moim życiu wiele się zmieniło, odkąd zaufałam sobie, sercu, ciału i swojemu odczuwaniu. Od kiedy w moim życiu, moje serce i ciało wygrało z moim rozumem podążam za nim i inspiruję innych, wspieram innych, aby podążali tą ścieżką – ścieżką serca. W tym aspekcie chcę być – dla tych, którzy są otwarci i gotowi – wsparciem i żywą inspiracją.

U podłoża każdego bólu fizycznego lub psychicznego, każdej choroby leżą blokady emocjonalne. Kluczowym jest, aby zdawać sobie z tego sprawę i dowiedzieć się  jak działać i pracować nad przywróceniem swojej naturalnej harmonii (ciała, umysłu, ducha) i wewnętrznej równowagi.

Wewnętrzna harmonia objawi się spełnieniem, radością i równowagą w naszym życiu.

Jestem przekonana, że zdrowie i dobre samopoczucie to nie jest coś za czym się goni – to wynik naszego świadomego rozwoju w każdym aspekcie: fizycznym, emocjonalnym, duchowych i psychicznym naszego bycia i życia.

Sesja indywidualna trwa 60-90 minut.

Koszt: 300,00 złotych

Może towarzyszyć sesji masażu (wówczas przeprowadzam ją po masażu) lub może odbyć się niezależnie, w innym terminie.

Jeśli chcesz zapisać się na sesję indywidualną skontaktuj się ze mną.

Zapisy tel. 607 078 004

Email: gosia.bialasiewicz@gmail.com